Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

Výluka Malá Lhota (II. etapa) - uzavřená silnice v Malé Lhotě směrem na Žernovník

Od: 14.7.2024 22:00

Do: 14.8.2024 21:59

Z důvodu opravy vodovodu bude doprava na lince 313 organizována následujícím způsobem:

  • Linka 313:
  • mezi Žernovníkem a Újezdem u Černé Hory bude obousměrně provozována v základní trase Lysice - Žernovník - Černá Hora - Malá Lhota - Újezd u Černé Hory - Kuřim. Vybrané spoje vynechají zastávky Újezd u Černé Hory, SDP a Malá Lhota.
  • obec Malá Lhota bude obsluhována z jihu (od Újezdu u Černé Hory). Stejnojmenné zastávky budou obsluhovány jako v nevýlukovém stavu - zastávku směr Žernovník obslouží autobus jedoucí do Lysic a zastávku směr Újezd obslouží autobus jedoucí do Kuřimi
  • na odklonové trase budou mimořádně obsluhovány zastávky Černá Hora, Na Škrku a Černá Hora, Na kopci pro umožnění přestupů na linku 235 (a případně linku 301).
  • zastávka Černá Hora, Na kopci bude sloužit také na přestupy mezi protijedoucími linkami 313 - spoje od Kuřimi do Lysic obslouží Malou Lhotu a cestujícím směr Kuřim/Brno zde bude umožněn přestup na spoje linky 313 od Lysic do Kuřimi, případně opačně.
  • zastávka Žernovník, hasičský dům je po dobu výluky zcela bez obsluhy.

Některé přestupní vazby mezi linkou 313 a 235 jsou ze zastávky Žernovník, ObÚ přesunuty do zastávky Černá Hora, Na Škrku.
Přestupní vazby mezi spoji linky 313 obsluhujícími Malou Lhotu a spoji vynechávajícími Malou Lhotu se budou konat v zastávce Černá Hora, Na kopci - sledujte přípojové řádky ve výlukových jízdních řádech.