Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

Nabídka zaměstnání


Aktuálně nabízíme následující pozice

Pracovník / Pracovnice kontroly a prodeje jízdních dokladů v IDS JMK – Průvodčí IDS JMK

Na tomto odkazu najdete informace o dané pozici a možnost zaslání Vašeho životopisu.

Nábor je průběžný. Vaše nabídky postupně vyhodnocujeme. Nečekejte s odesláním na konečný termín, odesílejte hned.


Pracovník / Pracovnice železničního oddělení

Na tomto odkazu najdete informace o dané pozici a možnost zaslání Vašeho životopisu.

Nábor trvá do 30.6.2024. Vaše nabídky postupně vyhodnocujeme. Nečekejte s odesláním na konečný termín, odesílejte hned.


Další informace

Nabídka brigád

V současné době nenabízíme žádnou brigádu. Sledujte naše sociální sítě, kde případné nabídky také zveřejňujeme.

Studenti a absolventi

Nabízíme vám různé možnosti spolupráce a příležitosti nahlédnout do zákulisí provozu IDS JMK již během studia. Přijďte k nám na praxi nebo stáž!

Benefity

Spokojenost zaměnstnánců je pro nás hlavním cílem, proto se snažíme neustále vylepšovat pracovní prostředí. Naše firma nabízí i celou škálu benefitů.Výběr vhodné pozice

  • V sekci Nabídka zaměstnání naleznete všechny aktuální pracovní pozice. Pomocí e-mailu nám pošlete životopis a motivační dopis. Životopis v elektronické podobě můžeme snadno uložit do databáze uchazečů o zaměstnání a zvýšit tak pravděpodobnost na vaše uplatnění v naší firmě.

Co se stane s odeslaným životopisem

  • Vyhodnocení životopisů je součástí prvního kola výběrového řízení a trvá obvykle 2 až 4 týdny. Nejvhodnější kandidáty následně oslovíme a pozveme do druhého kola. Naší firemní politikou je ozývat se všem uchazečům. Pokud byste delší dobu nedostali odpověď, vyčkejte, určitě se ozveme.

Osobní pohovory

  • Ve druhém kole výběrového řízení se u nás nejčastěji setkáte s osobními pohovory se zástupci vedení společnosti, případně s vedoucími daných oddělení. U některých pracovních pozic využíváme i dalších možností k prokázání vašich pracovních schopností a dovedností.

Výsledek výběrového řízení

  • Je pro nás vždy potěšením oznámit kandidátovi, že výběrové řízení vyhrál právě on. Následně zasíláme další detailní informace o nástupu. S výsledkem jsou samozřejmě seznámeni i ti kandidáti, kteří ve výběrovém řízení neuspěli. Pro nové zaměstnance máme připraveno zaškolení, které jim usnadní orientaci v novém prostředí.