Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

Kontakty

info@kordis-jmk.cz

Oficiální kontaktní email pro veškeré podněty, návrhy a připomínky. Na emaily poslané na tento email, odpovídáme obvykle do 2 pracovních dnů.

Telefon: 5 4317 4317 volba 1

Jednotný celokrajský non-stop kontaktní telefon určený pro rychlé dotazy týkající se veřejné dopravy v celém Jihomoravském kraji. Sem směřujte své dotazy, které nesnesou odklad - například k nejetí či ujetí spojů nebo nedodržení návazností. Složitější dotazy stejně jako dotazy týkající se přepravní kontroly, aplikace POSEIDON nebo vyhledání nejlepšího jízdného prosím směřujte výhradně na email: info@kordis-jmk.cz

Kontaktní centra

Brno, Hlavní nádraží v hlavním podchodu a Břeclav - chodba v nádražní budově zajisťují především servis a pomoc s elektronickými jízdenkami koupenými v e-shopu IDS JMK a s jízdenkami placenými bankovní kartou.

Provizorní otevírací doba v obou centrech: pracovní dny 8:00 až 18:00, sobota dopoledne, neděle odpoledne. Břeclavské centrum otevíráme v polovině července 2020.

Ztráty a nálezy

Pokud něco ztratíte:

Přepravní kontrola

Pro dotazy týkající se přepravní kontroly využijte výhradně email: info@kordis-jmk.cz. Vždy uveďte své jméno a příjmení a číslo protokolu o přepravní kontrole. Nekontaktujte nás telefonicky! O dobu potřebnou na vyřízení emailu se prodlužuje doba na případné uhrazení postihu v nižší sazbě stejně jako termín na doložení platného jízdního dokladu. Na telefonické dotazy týkající se přepravní kontroly nemůžeme odpovídat, vždy musíme nejprve dohledat potřebné údaje.

ESHOP, jízdenky na bankovních kartách

Pro dotazy týkající se E-SHOPU a jízdenek na bankovních kartách použijte prosím výhradně email: info@kordis-jmk.cz. Vzhledem k nutnosti vyhledat potřebné informace pověřenými pracovníky není možné na telefonické dotazy odpovědně reagovat. Doporučujeme i návštěvu Kontaktních center na Hlavním nádraží a v Břeclavi!

Aplikace POSEIDON

Pro dotazy týkající se aplikace POSEIDON použijte prosím výhradně email: info@kordis-jmk.cz. Vždy uveďte email, pod kterým jste v aplikaci registrovaní. Nekontaktujte nás telefonicky! Pokud jste zapomněli při bankovním převodu uvést svůj variabilní symbol, penize automaticky vrátíme do cca 14 dnů.

Cestování větších skupin

Skupiny o více než 10 osobách jsou povinny nás nejpozději 10 dnů předem informovat o své cestě na email: info@kordis-jmk.cz. Vždy uveďte datum, linky a spoje, které využijete, přibližný počet cestujících a telefonický kontakt na organizátora. S posílením spojů můžete počítat tehdy, pokud od nás obdržíte příslušné potvrzení. Pokud předem přepravu větší skupiny nenahlásite, hrozí, že nebudete z důvodu naplněné kapacity přepraveni.

Datová schránka

gwpghss

Poštovní adresa

KORDIS JMK, a.s.
Nové sady 30
602 00 Brno

Telefonický kontakt

+ 420 543 426 651 Tento telefon není určen pro dotazy či podněty.

Bankovní a další údaje

Bankovní spojení: KB Brno - město, č. ú.: 27 - 7494550257 / 0100
IČO: 26298465
DIČ: CZ26298465
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského obchodního soudu v Brně; oddíl B, vložka 6753.

Statutární orgán

Předseda představenstva: Václav Tvrdý
Místopředseda představenstva: Bc. Jakub Hruška
Člen představenstva: Pavel Dvořák
Člen představenstva: Ing. Jan Seitl

Ředitel společnosti

Ing. Jiří Horský