Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

Kontakty

Oficiální kontaktní e-mail využívejte pro veškeré podněty, návrhy a připomínky. Telefonický kontakt využívejte v případě dotazů, které nesnesou odklad (nejetí či ujetí spojů nebo nedodržení návazností, aj.)

info@kordis-jmk.cz

Na dotazy odpovídáme obvykle do 2 pracovních dnů.

Telefon: 5 4317 4317 volba 1 - regionální doprava

Jednotný celokrajský non-stop kontaktní telefon určený pro rychlé dotazy týkající se veřejné dopravy v celém Jihomoravském kraji. Sem směřujte své dotazy, které nesnesou odklad: například k nejetí či ujetí spojů nebo nedodržení návazností.

Složitější dotazy, stejně jako dotazy týkající se přepravní kontroly, aplikace IDS JMK POSEIDON nebo vyhledání nejlepšího jízdného směřujte výhradně na e-mail: info@kordis-jmk.cz

Ztráty a nálezy

Pokud něco ztratíte:
  • Ve vozidle DPMB: Volejte na telefon 5 4317 4317 (volba 2 - městská doprava), nebo e-mailem dpinfo@dpmb.cz či informační kancelář DPMB v Brně na Novobranské 18. Další informace naleznete na webu DPMB. Věci nalezené v DPMB jsou předávány na Magistrát města Brna - tel. 542 173 012. Zde najdete přehled věcí odevzdaných Magistrátu města Brna.
  • Ve vlaku nebo v regionálním autobusu IDS JMK: Volejte na telefon 5 4317 4317 (volba 1-regionální doprava) na Centrální dispečink IDS JMK, nebo pošlete e-mail na info@kordis-jmk.cz. Můžete rovněž zkusit kontaktovat přímo konkrétního dopravce.
  • V případě ztráty či odcizení vaší předplatní jízdenky nám napište na info@kordis-jmk.cz. Pokud se najde, budeme vás neprodleně informovat. V opačním případě máte možnost 1x ročně požádat o vydání duplikátu. Zde najdete postup pro vydání duplikátu nepřenosné předplatní jízdenky.

Přepravní kontrola

Pro dotazy týkající se přepravní kontroly využijte výhradně e-mail: info@kordis-jmk.cz Vždy uveďte své jméno a příjmení a číslo protokolu o přepravní kontrole.

Nekontaktujte nás telefonicky!

O dobu potřebnou na vyřízení e-mailu se prodlužuje doba na případné uhrazení postihu v nižší sazbě, stejně jako termín na doložení platného jízdního dokladu.
Na telefonické dotazy týkající se přepravní kontroly nemůžeme odpovídat, vždy musíme nejprve dohledat potřebné údaje.

E-SHOP, jízdenky na bankovních kartách

Pro dotazy týkající se E-SHOPU a jízdenek na bankovních kartách použijte prosím výhradně e-mail: info@kordis-jmk.cz.
Vzhledem k nutnosti vyhledat potřebné informace pověřenými pracovníky není možné na telefonické dotazy odpovědně reagovat. Doporučujeme i návštěvu Kontaktních center na Hlavním nádraží a v Břeclavi!

Aplikace POSEIDON

Pro dotazy týkající se aplikace POSEIDON použijte prosím výhradně e-mail: info@kordis-jmk.cz. Vždy uveďte e-mail, pod kterým jste v aplikaci registrováni. Nekontaktujte nás telefonicky! Pokud jste zapomněli při bankovním převodu uvést svůj variabilní symbol, penize automaticky vrátíme do cca 14 dnů.

Cestování větších skupin

Skupiny o více než 10 osobách jsou povinny nás nejpozději 10 dnů předem informovat o své cestě na e-mail: info@kordis-jmk.cz. Vždy uveďte datum, linky a spoje, které využijete, přibližný počet cestujících a telefonický kontakt na organizátora. S posílením spojů můžete počítat tehdy, pokud od nás obdržíte příslušné potvrzení. Pokud předem přepravu větší skupiny nenahlásite, hrozí, že nebudete z důvodu naplněné kapacity přepraveni.

▶️ Detailnější informace o cestování skupin najdete zde.

Datová schránka

gwpghss

Poštovní adresa

KORDIS JMK, a.s.
Nové sady 30
602 00 Brno

Kde nás najdete

Telefonický kontakt

+ 420 543 426 651 Tento telefon není určen pro dotazy či podněty.

Bankovní a další údaje

Bankovní spojení: KB Brno - město, č. ú.: 27 - 7494550257 / 0100
IČO: 26298465
DIČ: CZ26298465
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského obchodního soudu v Brně; oddíl B, vložka 6753.