Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

Prázdninová výluka na lince S41

Od: 1.7.2022 5:00

Do: 13.8.2022 14:00

Od 1. 7. 2022 od 7:00 hodin do 13. 8. 2022 do 16:00 hodin bude probíhat letní vlaková výluka na lince S41. Vlaky linky S41 budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu linky xS41. Vlaky z/do Brna pojedou přímo do/z Ivančic, kde je umožněn přestup cestujících na/z náhradní autobusové dopravy.

Autobusy pojedou po několika odlišných trasách:
trasa A – vede ze stanice Ivančice přes Moravský Krumlov, nám. (mimo žel. stanici), Rakšice do Bohutic – Miroslavi – Hrušovan n.Jev.-Šanova a zpět.
trasa B – vede ze železniční stanice Ivančice do Moravského Krumlova na zastávku IDS JMK Mor. Krumlov, u parku. Odtud rozveze cestující na zastávky linky 440 IDS JMK poliklinika, Břízová, Jatky, Václavská, stezka, Moravský Krumlov žel.st. a zpět.
trasa K – (jen u vybraných spojů) vede z Moravského Krumlova, žel. st. přímo do Brna přes autobusovou zastávku IDS JMK Brno, Heršpická k žel. stanici Brno hl.n. (stanoviště Uhelná) a zpět.

Přestupy:
Přestup mezi autobusy NAD a autobusy linek 440, 441, 442, 443 a 445 ve směru z Brna je zajištěn na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, u parku“.
Přestup mezi autobusy NAD a autobusy linky 164 ve směru z Brna je u vybraných spojů zajištěn na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, Rakšice , rest.

Přeprava jízdních kol:
Přeprava jízdních kol je zajištěna u vybraných spojů nákladním automobilem.

Stanoviště náhradní autobusové dopravy:
▪ Brno hl.n.(trasa K) – na zastávce NAD na ulici Uhelná
▪ Brno-Horní Heršpice (trasa K) - na zastávce autobusů IDS JMK "Heršpická"
▪ Ivančice (trasa A a B) - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Ivančice, žel. st."
▪ Moravský Krumlov (trasa A a B) - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, u parku"
▪ Moravský Krumlov (trasa A) - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, náměstí" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Kavalírka"
- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Durdice" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Rakšice, restaurace"
▪ Moravský Krumlov (trasa B) - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, poliklinika" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Břízová" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, jatky" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Václavská" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Stezka" - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, žel. st.“
▪ Moravský Krumlov (trasa K) - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, žel. st.“
▪ Rakšice (trasa A) - u nádražní na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Rakšice, žel. st."
▪ Bohutice (trasa A) - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK „Bohutice“
▪ Miroslav (trasa A) - na zastávce autobusů IDS JMK "Miroslav, rozc.4.0"
▪ Dolenice (trasa A) - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Dolenice"
▪ Břežany (trasa A) - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Břežany, u pošty"
▪ Pravice (trasa A) - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Pravice"
▪ Hrušovany n.J.-Šanov (trasa A) - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Hrušovany n. J., lékárna" (od Brna jen výstup, do Brna jen nástup) - před staniční budovou na zastávce autobusů IDS JMK „Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st."

Jízdní řády: