Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

Dárek k nákupu na e-shopu

Vyberte si odměnu za nákup roční předplatní jízdenky

Máte v plánu koupit si roční předplatní jízdenku? Kupte si ji v elektronické podobě na oficiálním krajském e-shopu! Pro ty z vás, kteří si od 5. listopadu 2021 koupí roční předplatní jízdenku, máme připravený dárek!

Dárky k nákupu

1. Odznáček IDS JMK - ZDARMA

Připínací odznáček, který si můžete dát na batoh, bundu, nebo na naše triko. Odznáček je z materiálu, který je odolný proti menším škrábancům, takže jej můžete připnout prakticky kamkoliv.

2. Soubor cykloturistických map - ZDARMA

Soubor cykloturistických map sítě linek IDS JMK je ideální pro milovníky cykloturistiky. V balení naleznete mapu pro oblast SEVER, JIHOZÁPAD a JIHOVÝCHOD v měřítku 1:60 000.

3. Termohrnek - ZDARMA

Máte rádi čaj či kávu? Tak to se vám jistě bude hodit náš cestovní termohrnek. Modré plastové tělo hrnku s pevným víčkem je ideální volba.

4. Sleva na tričko IDS JMK – sleva 100 Kč

Máte rádi IDS JMK? Chcete to dát vědět světu? V tom případě si pořiďte naše tričko se zónovou mapou IDS JMK. Při nákupu roční předplatní elektronické jízdenky e-shopu obdržíte slevu 100 Kč na nákup jednoho trička.

  • tričko je ze 100% bavlny
  • ve velikostech S, M, L, XL
  • na tričku je vyobrazena zónová mapa a logo IDS JMK.

Původní cena trička 350 Kč - se slevou za nákup jízdenky za triko zaplatíte 250 Kč

Vyzvednutí dárku

Pro dárek k nákupu stačí přijít do jednoho z našich Kontaktních center. Prokážete svoji totožnost, a na základě platné roční předplatní jízdenky obdržíte vámi vybranou odměnu. Jeden zákazník má nárok na jednu odměnu.

Platí do vyčerpání zásob.

Zde najdete všechna Kontaktní centra IDS JMK v Jihomoravském kraji.