Integrated Public Transport System of the South Moravian Region

BRNO: Výluka autobusů v ulici Charbulově

From: 5/27/20 6:00 AM

To: 9/15/20 9:59 PM

Z důvodu rekonstrukce kruhového objezdu bude od 8:00 ve středu 27. května do ukončení prací (předpoklad 15. září 2020) omezen provoz autobusů v ulici Charbulově.

Linky 47 a 49 ve směru do Černovic jedou v úseku Masná – Psychiatrická nemocnice odklonem ulicemi Masnou, Hladíkovou, Olomouckou a Štolcovou, ve směru do centra jedou v úseku Psychiatrická nemocnice – Tržní odklonem ulicemi Štolcovou a Jiránkovou.

Linka 74 ve směru do Černovic jede v úseku Škroupova – Tržní odklonem ulicemi Olomouckou, Masnou, Hladíkovou, Olomouckou a Štolcovou (došlo k prodloužení jízdní doby), ve směru na Starou osadu jede v úseku Psychiatrická nemocnice – Tržní odklonem ulicemi Štolcovou a Jiránkovou.

Noční linka N94: ve směru do Černovic jede v úseku Tržní – Psychiatrická nemocnice odklonem ulicemi Olomouckou a Štolcovou, ve směru do centra jede v úseku Psychiatrická nemocnice – Tržní odklonem ulicemi Štolcovou a Jiránkovou.

Změny zastávek:

Masná – pro linky 47 a 49 směr Černovice přeložena do ulice Masné k zastávce linek 64 a 67
Tržní – pro linky 47, 49 a 74 směr Černovice přeložena do ulice Hladíkovy k zastávce linky N94
Jiránkova – směr Černovice přeložena do ulice Štolcovy před křižovatku s ulicí Jiránkovou, směr Tržní přeložena do ulice Jiránkovy před křižovatku s ulicí Charbulovou
Psychiatrická nemocnice – v obou směrech přeložena do ulice Štolcovy