Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje

BLANSKO: Přesun zastávky Pošta – zastávka pro směr Aut. stanoviště přesunuta do ulice Mahenova

Od: 6.7.2020 22:00

Do: 30.8.2020 21:59

Zastávka Pošta v Blansku ve směru Aut. stanoviště přesunuta do ulice Mahenova od úterý 7. 7. 2020 do neděle 30. 8. 2020.

Popis trasy linek v Blansku
Linka 221 mezi zastávkami Písečná/hotel Probe/supermarket Albert a Pošta pojede obousměrně odklonem ulicemi Masarykova, Mahenova, Svitavská (obsluha Aut.st.), Mahenova a Masarykova. Ve směru Autobusové stanoviště (od Okružní) zastaví na přeložené zastávce Pošta v ulici Mahenova.

Linka 222 mezi zastávkami ČKD ředitelství a Pošta pojede ve směru Poliklinika do zastávky autobusové stanoviště odklonem ulicemi Masarykova, Mahenova, Svitavská (obsluha Aut. Stanoviště) a dále ulicemi Svitavská, Mahenova do zastávky Pošta. Ve směru Autobusové stanoviště a ČKD pojede mezi zastávkami Pošta a Autobusové stanoviště ulicemi Mahenova a Svitavská. Ve směru Autobusové stanoviště (od Polikliniky) zastaví na přeložené zastávce Pošta v ulici Mahenova.

Linka 223 mezi zastávkami Masarykova a Pošta pojede ve směru Poliklinika do zastávky Autobusové stanoviště odklonem ulicemi Masarykova, Mahenova, Svitavská (obsluha Aut. Stanoviště) a dále ulicemi Svitavská, Mahenova do zastávky Pošta. Ve směru Autobusové stanoviště a Klepačov pojede mezi zastávkami Pošta a Autobusové stanoviště ulicemi Mahenova a Svitavská. Ve směru Autobusové stanoviště (od Polikliniky) zastaví na přeložené zastávce Pošta v ulici Mahenova.

Linky 152, 226, 230, 231, 232 mezi zastávkami Blansko, ČKD ředitelství/Blansko, rozc. Klepačov a Blansko, aut.st. ve směru do Blanska pojedou odklonem ulicemi Masarykova, Mahenova a Svitavská. Opačný směr není uzavírkou dotčen.

Linky 234 a 235 mezi zastávkami Blansko, ČKD ředitelství a Blansko, aut.st. ve směru do Blanska, aut.st. pojedou odklonem ulicemi Masarykova, Mahenova a Svitavská.
Mezi zastávkami Blansko, aut.st. a Blansko, poliklinika pojedou autobusy obousměrně po objízdné trase Masarykova, Mahenova a Svitavská.